30 listopada 2020

Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Czyste i bezpieczne pomieszczenia to minimalizowanie ryzyka transmisji groźnych wirusów, bakterii i grzybów dlatego profesjonalnie wykonana dezynfekcja pomieszczeń to konieczność. Pracuj w bezpiecznym otoczeniu, resztą zajmiemy się my.


Od 15 lat wykonujemy specjalistyczne zabiegi odkażania różnego rodzaju pomieszczeń i instalacji dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę przy likwidacji ognisk chorobowych. Zaplecze techniczne i profesjonalny sprzęt którego używamy, pozwala nam na odpowiedzialne wykonanie stawianych zadań dlatego nasze usługi są  zawsze na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki wachlarz usług i zapewniamy dyskrecję naszym klientom. Współpracujemy z wieloma firmami sektora spożywczego, przemysłowego i Służby Zdrowia.

Co oferujemy

  • szybki czas reakcji na zgłoszenia
  • bezpieczną aplikację rekomendowanych preparatów
  • najnowsze metody dezynfekcji
  • elastyczne podejście
  • stałą współpracę

Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń – jakie pomieszczenia odkażamy

  • biura, pomieszczenia socjalne i produkcyjne
  • pomieszczenia magazynowe
  • środki transportu

dezynfekcja pomieszeń

Dezynfekcja pomieszczeń – Jakich metod używamy

Która metoda dezynfekcji jest najlepsza?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystkie metody różnią się od siebie ale mają jeden cel. Ograniczyć do bezpiecznego poziomu ilość chorobotwórczych organizmów które zagrażają człowiekowi dlatego wykorzystuje się je wszystkie. Dezynfekcja chemiczna jest najczęściej wykonywana ze względu na wysoką skuteczność. Najlepsze preparaty to takie, które posiadają szerokie spektrum działania, są nietoksyczne, oraz można tworzyć z nich trwałe roztwory również w twardej wodzie. Inne zalety to działanie w możliwie krótkim czasie w środowisku zarówno kwaśnym jak i zasadowym. Sposób działania preparatów dezynfekcyjnych jest różny. Niektóre preparaty uszkadzają błonę komórkową albo wewnętrzną strukturę komórek. Odmienny sposób działania substancji czynnych preparatów powoduje, że wybierane są preparaty wieloskładnikowe.

 

kontakt

Call Now Button