3 sierpnia 2021

Siemianowice Śląskie – dezynfekcja i dezynfekcja. Ochrona przed szkodnikami.

Chcesz pozbyć się szkodników? A może potrzebujesz zdezynfekować pomieszczenia? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe usługi zwalczania szkodników, insektów, bakterii, grzybów, pleśni oraz wirusów. To wszystko przy zastosowaniu bezpiecznych dla ludzi preparatów.

Gryzonie, karaluchy, pluskwa domowa – zwalczanie

Insekty i gryzonie to częsty problem w blokach mieszkalnych czy zakładach przemysłowych. Domowe sposoby są mało skuteczne i nietrwałe. Dlatego nasza działalność to przede wszystkim skuteczna dezynsekcja i deratyzacja, która przynosi trwałe rezultaty. Oprócz tego wykonujemy także efektywny oprysk na kleszcze, zamgławianie, a także odkomarzanie. Wykorzystywane przez nas preparaty są bezpieczne dla użytkowników pomieszczeń.

Ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń – Siemianowice Śląskie

W czasach Covid-19 dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń to bardzo ważne zabiegi, których zadaniem jest ochrona przez bakteriami i wirusami.

Oferujemy przeprowadzenie dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń dla klientów indywidualnych (np. po przebytej kwarantannie), a także dla firm i zakładów przemysłowych. O wykonaniu procedury oczyszczania pomieszczeń szczególnie powinni pomyśleć właściciele lokali gastronomicznych, placówek medycznych czy zakładów przetwórstwa, gdzie wymagany jest bardzo wysoki poziom aseptyczności.

Chcesz skorzystać z naszych usług w Siemianowicach Śląskich? Skontaktuj się z nami i ciesz się czystą przestrzenią!

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button