9 marca 2021

Częstochowa – dezynfekcja, deratyzacja. Ochrona przed szkodnikami.

Monitoring Pest Control

Eliminacją szkodników zajmujemy się od kilkunastu lat, przez co mamy duże doświadczenie w tej branży. Nie tylko zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dezynfekcja pomieszczeń i zabezpieczenie ich przed szkodnikami, ale wiemy, po jakie metody sięgnąć, by nasze działania były skuteczne.

Zakres świadczonych usług

Wśród głównych usług, jakie oferujemy, można wymienić takie prace jak dezynsekcja, deratyzacja, odkomarzanie, oprysk na kleszcze, ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie. Korzysta z nich coraz więcej firm i osób prywatnych z Częstochowy, które chcą powierzyć czystość pomieszczeń specjalistom. Dzięki naszej pomocy magazyn, zakład produkcyjny lub inne miejsce, w którym wymaga się higieny, spełni najbardziej rygorystyczne standardy.

Pluskwa domowa i prusaki – zwalczanie

Pluskwy łóżkowe są małymi owadami, które kojarzą się najczęściej z brudem. Można jednak bardzo łatwo je wnieść do domu, skąd trudno się ich pozbyć. Wiele osób zastanawia się, jak wygląda pluskwa i co odstrasza pluskwy? Dorosła pluskwa ma 5 mm długości, jest płaska i owalna w kolorze czerwonobrązowym lub jasnobrązowym. Jeżeli już się zaobserwuje pluskwy w materacu, to samodzielne ich wyeliminowanie jest trudne i należy powierzyć to fachowcom posiadającym odpowiednie środki i narzędzia.

 

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button