14 kwietnia 2022

Skuteczna ochrona przed szkodnikami w domu oraz firmie – Świętochłowice i okolice

Pest Control to firma, która specjalizuje się w kompleksowej ochronie przed szkodnikami. Obsługujemy klientów ze Świętochłowic oraz okolicznych miejscowości. Działamy w tej branży od 15 lat. Każde zlecenie realizujemy według ściśle określonych procedur zgodnych z obowiązującą normą ISO, standardem HACCP oraz systemami IFS/BRC. Naszymi klientami są firmy działające w różnych branżach. Obsługujemy także sektor spożywczy.

Usługi oferowane przez Pest Control to:

  • dezynfekcja, czyli skuteczna eliminacja bakterii oraz ognisk wirusowych,
  • dezynsekcja, czyli likwidacja owadów przy użyciu środków chemicznych, fizycznych oraz mechanicznych lub biologicznych,
  • ochrona deratyzacyjna, czyli likwidacja gryzoni w miejscach przebywania ludzi oraz wytwarzania żywności.

Wykorzystujemy szeroki wachlarz dostępnych metod. Dobieramy rozwiązania, które w danej sytuacji zapewnią najwyższą skuteczność.

Profesjonalny monitoring Pest Control

Wdrożyliśmy elektroniczne narzędzie online, które ułatwia sprawne zarządzanie systemem ochrony przed szkodnikami oraz dokumentacją DDD. Monitoring Pest Control pozwolił nam ograniczyć do minimum obieg papierowej dokumentacji. Na bieżąco śledzimy wymagania dla branży spożywczej. Dzięki temu ochrona przed szkodnikami jest nie tylko skuteczna, ale także pozwala uniknąć kosztownych przestojów w firmie.

Masz problem ze szkodnikami? Nie wiesz, jak szybko i skutecznie poradzić sobie z tym problemem? Skontaktuj się z nami i postaw na skuteczną ochronę od Pest Control.

 

Call Now Button