22 lutego 2021

Bytom – ochrona przed szkodnikami, dezynfekcja, deratyzacja

 

Pojawienie się szkodników zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu, niezależnie od tego, czy dotyczy gospodarstwa domowego, czy przedsiębiorstwa produkującego żywność. Samodzielna walka z gryzoniami i owadami często jest uciążliwa, a wielokrotnie także bezowocna. Dlatego też warto powierzyć to nam. Dezynsekcja, deratyzacja, oprysk na kleszcze czy odkomarzanie to działania, w jakich mamy wieloletnie doświadczenie. Do współpracy zapraszamy przede wszystkim mieszkańców i firmy z Bytomia – pomożemy skutecznie pozbyć się problemu.

Jakie metody stosujemy podczas pracy?

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, a dezynfekcja pomieszczeń i eliminacja szkodników odbywa się z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań i w zgonie z najwyższymi standardami.

Podczas dezynfekcji często wykonujemy ozonowanie pomieszczeń. Wykorzystujemy wtedy aktywowany tlen, czyli ozon, który likwiduje bakterie, wirusy i przykre zapachy, pozostawiając we wnętrzach rześki, świeży zapach. Inną metodą, jaką się posługujemy, jest zamgławianie. Polega ono na działanie na powierzchnię mgłą składającą się z wody i preparatu biobójczego.

Prusaki i pluskwa domowa – zwalczanie

Wydawałoby się, że inwazja takich owadów jak prusaki i pluskwy dotyczy tylko zaniedbanych i brudnych miejsc, tymczasem mogą występować również w czystych domach. Pluskwy łóżkowe można przypadkiem przywieźć z wakacji. Obserwując pluskwy w materacu, od razu należy skontaktować się ze specjalistami. Doskonale wiemy, jak sobie z nimi poradzić w bezpieczny dla domowników sposób. Niejednokrotnie pojawia się pytanie, o to jak wygląda pluskwa i jak poznać, że to właśnie ten owad pojawił się w domu, a także co odstrasza pluskwy? Pluskwa jest płaskim owadem, ma 4-5 mm i jasnobrązowy kolor. Owady te są bardzo odporne na warunki środowiskowe i jeśli już się pojawiają, trzeba od razu przejść do silniejszych środków.

 

Sprawdź ofertę Pest Control w Bytomiu

 

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button