24 maja 2021

Ochrona przed szkodnikami. Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Jaworzno

Monitoring Pest Control

Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń, zwalczaniu insektów oraz gryzoni pozwala nam proponować Klientom indywidualnych, jak również przedsiębiorstwom z terenu Jaworzna, szeroką gamę usług. Choć naszą domeną są kompleksowa i profesjonalna dezynfekcja i deratyzacja wnętrz mieszkalnych, a także przemysłowych, zapewniamy kompleksowe wsparcie, świadcząc szereg dodatkowych usług, takich jak:

  • prewencyjne kontrole,
  • systemy zabezpieczeń przed szkodnikami,
  • monitorowanie insektów zgodnie z zasadami HACCP,
  • realizacja wymogów systemów bezpieczeństwa żywności,
  • szkolenia z obszaru DDD.

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń

Nie tylko w czasach pandemii COVID-19 warto zadbać o najwyższy poziom czystości wnętrz, zarówno w domach, biurach, jak i zakładach przemysłowych. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania z zakresu dezynfekcji, wykonując m.in. ozonowanie oraz odgrzybianie pomieszczeń.

Rozwiązywanie problemów z insektami

W ramach wykonywanych usług prowadzimy również profesjonalną dezynsekcję, pozwalającą na skuteczne zwalczanie takich szkodników jak pluskwa domowa, karaluchy czy komary. Stosujemy bezpieczne i efektywne opryski na kleszcze, wykonujemy odkomarzanie, zamgławianie, jak i wiele innych, efektywnych i nieinwazyjnych działań.

Deratyzacja – pożegnaj problem gryzoni

Inwazje myszy, szczurów oraz innych gryzoni mogą być szczególnie uciążliwe zarówno dla gospodarstw domowych, jak i firm z różnych sektorów przemysłu. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczna deratyzacja, którą wykonujemy dla naszych Klientów indywidualnych oraz biznesowych z Jaworzna i okolic.

Problem z gryzoniami lub insektami? Skontaktuj się z nami i pozbądź się kłopotu raz na zawsze!

 

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button