10 listopada 2021

Ochrona przed szkodnikami. Monitoring Pest Control – Sosnowiec

W Twojej firmie pojawiły się szkodniki? Nie masz pomysłu, jak szybko i skutecznie poradzić sobie z tym problemem? Potrzebna Ci profesjonalna ochrona przed szkodnikami. Nasza firma specjalizuje się w realizacji tego typu zadań. Działamy na terenie Sosnowca i okolicznych miejscowości. Sprawdź, jakie usługi możemy zaproponować Twojej firmie w ramach walki z uciążliwymi szkodnikami.

Skuteczna ochrona przed szkodnikami, Monitoring Pest Control

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 15 lat. Naszą specjalnością jest dezynfekcja pomieszczeń, dezynsekcja i deratyzacja. Realizujemy zlecenia dla firm działających w różnych branżach. Obsługujemy także sektor spożywczy. Działamy według ściśle określonych procedur, które są zgodne z obowiązującą normą ISO, standardem HACCP oraz systemami IFS/BRC. Ozonowanie pomieszczeń wykonujemy przy użyciu zaawansowanego sprzętu. Dezynfekcję przeprowadzamy przy użyciu suchej mgły. To bardzo skuteczne rozwiązanie w dobie wysokiego zagrożenia epidemiologicznego. Zamgławianie realizujemy z wykorzystaniem bezpiecznych i skutecznych środków. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się także ozonowanie pomieszczeń. Ten rodzaj odkażania wykonujemy przy użyciu trójatomowej postaci tlenu. Jak pokazują badania, ozon wykazuje się 50-krotnie większą skutecznością od chloru. Wykonując ozonowanie, możemy przeprowadzić dokładną dezynfekcję ścian oraz wszystkich elementów wyposażenia.

Zwalczanie komarów, kleszczy i pluskwy domowej

Najbardziej dokuczliwymi szkodnikami są komary, kleszcze i pluskwa domowa. Zwalczanie tych owadów wymaga zastosowania specjalnych technik. Nasza firma przeprowadza skuteczne odkomarzanie oraz oprysk na kleszcze. Używamy preparatów o wysokiej skuteczności, które pomagają nam eliminować prusaki i pluskwę domową. Dla uzyskania najlepszego efektu wykorzystujemy metody chemiczne, fizyczne i mechaniczne. Ich dobór dostosowujemy do konkretnego zlecenia. W zakresie naszych usług znajduje się również ochrona deratyzacyjna.

Twoja firma działa na terenie Sosnowca? Chcesz wreszcie uporać się z uciążliwymi szkodnikami? Pomożemy Ci pozbyć się problemu, zadbamy o bezpieczeństwo pracowników i uchronimy Twoją firmę przed niepotrzebnym przestojem.

 

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button