9 marca 2021

Dąbrowa Górnicza – Ochrona przed szkodnikami, dezynfekcja, deratyzacja

O higienę i czystość należy dbać w każdym miejscu. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń, w których produkuje się i przechowuje żywność. Obserwując jakąkolwiek obecność szkodników, należy od razu przedsięwziąć działania mające na celu ich likwidację. Jeżeli firma znajduje się na terenie Dąbrowy Górniczej, zachęcamy do kontaktu z nami.

Specjalizujemy się w takich obszarach jak deratyzacja, odkomarzanie, dezynsekcja i oprysk na kleszcze. Poza likwidacją szkodników możemy przeprowadzić także ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie. Wszystkie te działania sprawiają, że czystość i dezynfekcja pomieszczeń są doskonałej jakości.

Prusaki i pluskwa domowa – skuteczne zwalczanie

Z naszej oferty korzystają nie tylko firmy, ale również gospodarstwa domowe, których problemem są na przykład pluskwy łóżkowe. Ich obecność jest bardzo uciążliwa, są odporne na trudne warunki i łatwo można je przywieźć z wakacji w walizce lub na butach. Co odstrasza pluskwy? Czasem można przeczytać lub usłyszeć o domowych sposobach odstraszających, ale są nieskuteczne. Obserwując pluskwy w materacu, trzeba działać zdecydowanie, a najlepiej powierzyć to specjalistom, takim jak my. A jak wygląda pluskwa? To niewielki, osiągający 5 mm bezskrzydły owad. Jest płaski i owalny, bardzo szybko się rozmnaża. Czasem myli się go z chrząszczem.

 

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button