22 lutego 2021

Chorzów – dezynfekcja, deratyzacja. Ochrona przed szkodnikami.

 

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie dezynfekcji i likwidacji szkodników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie sterylnej czystości, zapobieganie rozprzestrzenianiu szkodników. W swojej pracy dbamy o najwyższe standardy, posługujemy się metodami skutecznymi, a jednocześnie bezpiecznymi dla otoczenia.

Zadbamy, aby w Twojej firmie nie było szkodników, wirusów i grzybów

Firmy z Chorzowa, które chcą zadbać o sterylność hal produkcyjnych, magazynów lub innych przestrzeni, zapraszamy do kontaktu. Wśród naszych usług jest dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie, dzięki czemu można szybko pozbyć się bakterii, wirusów i przykrych zapachów. Równie efektywnie pracujemy, kiedy w grę wchodzi eliminacja owadów i gryzoni. Oferujemy takie usługi, jak deratyzacja, dezynsekcja, odkomarzanie i oprysk na kleszcze.

Pluskwa domowa, prusaki – skuteczne zwalczanie

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorstw produkcyjnych, ale także gospodarstw domowych, pensjonatów lub domów wypoczynkowych, których właściciele zastanawiają się, co odstrasza pluskwy i szukają sposobu, by pozbyć się intruzów. Jak wygląda pluskwa? To niewielki płaski owad o jasnoczerwonej lub jasnobrązowej barwie. Wbrew powszechnej opinii jest częstym gościem w czystych domach krajów rozwijających się i bardzo łatwo można przywieźć ją w walizce, na ubraniu lub butach. Pluskwy łóżkowe chowają się w szczelinach, a pomimo tego, że wgryzają się w skórę, żywiciel tego nie czuje. Obserwując pluskwy w materacu, należy od razu odezwać się do nas – owady te żyją długo, łatwo się rozmnażają i są bardzo odporne na niekorzystne warunki.

Sprawdź ofertę Pest Control w Chorzowie

 

W ramach świadczonych usług zwalczamy pluskwy domowe poprzez dezynsekcję pluskwy

Call Now Button