26 listopada 2020

Pluskwa domowa – zwalczanie pluskiew

Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na temat zwalczania pluskwy domowej. W dowolnym momencie możesz połączyć się z naszym specjalistą naciskając zieloną słuchawkę w prawym dolnym rogu telefonu lub przejść do działu kontakt i wybrać numer ręcznie albo skorzystać z formularza. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z profilaktyką i zwalczaniem pluskwy domowej. Na wszystkie zabiegi udzielamy gwarancji. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą usług DDD certyfikowanym przez Europejską Organizację CEPA.
Cepa Certified Wiśniewski Pest Control sp. z o.o.


Jak wykonujemy zabiegi zwalczania pluskwy

Jak wygląda pluskwa

Pluskwy w materacu

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu

Jak wygląda ugryzienie pluskwy

Pluskwa domowa zwalczanie – cena zabiegu

Skąd się biorą pluskwy

Od czasu gdy staliśmy się krajem rozwiniętym, otwartym na innych, Polska jest miejscem w którym migracja ludności stała się czymś normalnym. Ludzie podróżując w rezultacie zaczęli przenosić ze sobą pasożyty. Zatrzymując się w hotelach czy pensjonatach, nieświadomi często zagrożenia zaczęliśmy przywozić pluskwy do naszych domów. Do tej pory znaliśmy pluskwy tylko z opowiadań, nie zdając sobie sprawy, że ten problem dotknie również nas. Dla większości z nas pluskwa domowa zwalczanie i profilaktyka to tematy które budzą wiele emocji. Nie bez powodu. Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z pluskwami wie, że ich usunięcie na własną rękę bywa często niemożliwe. Profesjonalnie wykonana usługa przez naszą firmę pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i stres.

Jak wykonujemy zabiegi zwalczania pluskwy

Zabiegi zwalczania pluskwy domowej wykonujemy w technologii ULV. Jest to oznaczenie ultra niskiej objętości preparatu, który aplikujemy przy pomocy zamgławiacza. Zamgławianie pomieszczenia pozwoli wypełnić całe pomieszczenie preparatem owadobójczym. Jest to bardzo skuteczna metoda, która nanosi preparat na wszystkie kluczowe w zwalczaniu pluskwy miejsca. Takiego efektu nie da się osiągnąć tradycyjnym opryskiwaczem, gdyż wiele miejsc będzie nieosiągalnych i w rezultacie problem powróci. Używane przez nas preparaty są przeznaczone tylko do użytku profesjonalnego a dodatkowo używany przez nas adjuwant sprawia, że nanoszony preparat nie zostawia kropli tylko pokrywa całą powierzchnię poddaną dezynsekcji.

Pluskwa domowa zwalczanie

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu

Odpowiednie nałożenie preparatu jest kluczowym elementem każdego zabiegu dezynsekcji i w głównej mierze zależy od właściwego przygotowania naszego mieszkania. Podczas rozmowy z naszym specjalistą dowiesz się jak krok po kroku wykonać odpowiednie prace. Nasza procedura przygotowań obejmuje takie pozycję jak meble, odzież osobistą, pościel, zabawki, artykuły spożywcze, i inne przedmioty codziennego użytku. Dowiesz się również, jak długo będzie trwał zabieg oraz o tym jak należy zadbać o komfort domowników i zwierząt.

Jak wygląda ugryzienie pluskwy

Ugryzienia pluskwy często obserwowane są na kończynach rąk i nóg. Innym charakterystycznym miejscem ugryzień są plecy, dekolt a czasami twarz. Pluskwy idące się pożywić wybierają najczęściej odkryte części naszego ciała. Mogą posilać się wielokrotnie w związku z tym krosty nie występują najczęściej pojedynczo. Zmiany skórne nie zawsze muszą oznaczać obecności pluskwy domowej w naszym domu. Istnieje wiele czynników zewnętrznych jak np. pokarmy i zażywane leki a także wewnętrznych jak np. reakcje alergiczne które mogą przypominać ugryzienia. Musimy pamietać, że jedynym pewnym wyznacznikiem obecności pluskiew który możemy zweryfikować są same owady. Dla niewprawionego obserwatora odchody pluskwy czy jaja pluskwy mogą być po prostu niezauważalne lub będą znajdować się w miejscach do których dostęp jest utrudniony dlatego przy pierwszych oględzinach i każdych następnych starajmy się właśnie wypatrywać owadów. Więcej na temat ugryzienia pluskwy

Zwalczanie pluskiew – cena zabiegu

Cena każdego zabiegu uzależniona jest od powierzchni pomieszczeń w których wykonana zostanie usługa. Wszystkie zabiegi wyceniamy indywidualnie podczas pierwszego kontaktu.

kontakt

Call Now Button