26 listopada 2020

 Українська мова

Pluskwa domowa – zwalczanie pluskiew

Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na temat zwalczania pluskwy domowej i jak wygląda dezynfekcja pluskwy. W dowolnym momencie możesz połączyć się z naszym specjalistą naciskając zieloną słuchawkę w prawym dolnym rogu telefonu lub przejść do działu kontakt i wybrać numer ręcznie albo skorzystać z formularza. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z profilaktyką i zwalczaniem pluskwy domowej. Na wszystkie zabiegi udzielamy gwarancji. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą usług DDD certyfikowanym przez Europejską Organizację CEPA.
Cepa Certified Wiśniewski Pest Control sp. z o.o.


Jak wykonujemy zabiegi zwalczania pluskwy

Jak wygląda pluskwa

Pluskwy w materacu

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu

Jak wygląda ugryzienie pluskwy

Pluskwa domowa zwalczanie – cena zabiegu

Skąd się biorą pluskwy

Od czasu gdy staliśmy się krajem rozwiniętym, otwartym na innych, Polska jest miejscem w którym migracja ludności stała się czymś normalnym. Ludzie podróżując w rezultacie zaczęli przenosić ze sobą pasożyty. Zatrzymując się w hotelach czy pensjonatach, nieświadomi często zagrożenia zaczęliśmy przywozić pluskwy do naszych domów. Do tej pory znaliśmy pluskwy tylko z opowiadań, nie zdając sobie sprawy, że ten problem dotknie również nas. Dla większości z nas pluskwa domowa zwalczanie i profilaktyka to tematy które budzą wiele emocji. Nie bez powodu. Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z pluskwami wie, że ich usunięcie na własną rękę bywa często niemożliwe. Profesjonalnie wykonana usługa przez naszą firmę pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i stres.

Jak wykonujemy zabiegi zwalczania pluskwy

Zabiegi zwalczania pluskwy domowej wykonujemy w technologii ULV. Jest to oznaczenie ultra niskiej objętości preparatu, który aplikujemy przy pomocy zamgławiacza. Zamgławianie pomieszczenia pozwoli wypełnić całe pomieszczenie preparatem owadobójczym. Jest to bardzo skuteczna metoda, która nanosi preparat na wszystkie kluczowe w zwalczaniu pluskwy miejsca. Takiego efektu nie da się osiągnąć tradycyjnym opryskiwaczem, gdyż wiele miejsc będzie nieosiągalnych i w rezultacie problem powróci. Używane przez nas preparaty są przeznaczone tylko do użytku profesjonalnego a dodatkowo używany przez nas adjuwant sprawia, że nanoszony preparat nie zostawia kropli tylko pokrywa całą powierzchnię poddaną dezynsekcji. Dezynsekcja pluskwy to stresujący moment w życiu domowników dlatego staramy się w przystępny sposób wytłumaczyć Państwu całą procedurę postępowania przy zabiegu.

Pluskwa domowa zwalczanie

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu

Odpowiednie nałożenie preparatu jest kluczowym elementem każdego zabiegu dezynsekcji pluskwy i w głównej mierze zależy od właściwego przygotowania naszego mieszkania. Podczas rozmowy z naszym specjalistą dowiesz się jak krok po kroku wykonać odpowiednie prace. Nasza procedura przygotowań obejmuje takie pozycję jak meble, odzież osobistą, pościel, zabawki, artykuły spożywcze, i inne przedmioty codziennego użytku. Dowiesz się również, jak długo będzie trwał zabieg oraz o tym jak należy zadbać o komfort domowników i zwierząt.

Jak wygląda ugryzienie pluskwy

Ugryzienia pluskwy często obserwowane są na kończynach rąk i nóg. Innym charakterystycznym miejscem ugryzień są plecy, dekolt a czasami twarz. Pluskwy idące się pożywić wybierają najczęściej odkryte części naszego ciała. Mogą posilać się wielokrotnie w związku z tym krosty nie występują najczęściej pojedynczo. Zmiany skórne nie zawsze muszą oznaczać obecności pluskwy domowej w naszym domu. Istnieje wiele czynników zewnętrznych jak np. pokarmy i zażywane leki a także wewnętrznych jak np. reakcje alergiczne które mogą przypominać ugryzienia. Musimy pamietać, że jedynym pewnym wyznacznikiem obecności pluskiew który możemy zweryfikować są same owady. Dla niewprawionego obserwatora odchody pluskwy czy jaja pluskwy mogą być po prostu niezauważalne lub będą znajdować się w miejscach do których dostęp jest utrudniony dlatego przy pierwszych oględzinach i każdych następnych starajmy się właśnie wypatrywać owadów. Więcej na temat ugryzienia pluskwy

Zwalczanie pluskiew – cena zabiegu

Cena każdego zabiegu dezynsekcji pluskwy uzależniona jest od powierzchni pomieszczeń w których wykonana zostanie usługa. Wszystkie zabiegi wyceniamy indywidualnie podczas pierwszego kontaktu.

kontakt

Klienci o nas:

Majkel Qbitschek
Majkel Qbitschek
2023-01-03
W Budynku w którym mam mieszkanie zaczęły pojawiać się karaluchy. Najpierw na jednym piętrze, później na kolejnym i w końcu opanowały cały budynek. Razem ze wspólnotą mieszkaniową postanowiliśmy szukać pomocy. Jednemu z sąsiadów ktoś polecił właśnie firmę WPC, a że nie mieliśmy czasu badać rynku, porównywać opinii i cen, postanowiliśmy zgłosić się jak najszybciej do ich siedziby w Dąbrowie. I to był strzał w dziesiątkę! Firma ma wieloletnie doświadczenie i bardzo szybko uporała się z naszym problemem. Zlokalizowali źródło problemu, pozbyli się go i dali nam wskazówki jak nie dopuścić do tego żeby problem się odnowił. Wszystko w miłej atmosferze, profesjonalnie i co najważniejsze - skutecznie! Dziękuje bardzo całej ekipie WPC, odwaliliście kawał dobrej roboty!
Daria Stefanowska
Daria Stefanowska
2022-12-30
Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług firmy Wiśniewski Pest Control! Fachowa wiedza i odpowiednie rzetelne podejście do sprawy. Kontakt z właścicielem rewelacyjny, osoba niezwykle miła i pomocna. Usługa wykonana profesjonalnie i rzetelnie. Kolejnego dnia właściciel zadzwionił w celu potwierdzenia czy wszystko w porządku i problem całkowicie rozwiązany. Rewelacja. Będę polecać wszystkim, którzy borykają się z problemem gryzoni czy niechcianych insektów w domu. Pozdrawiam!
Artur Mielańczuk
Artur Mielańczuk
2022-12-30
Agnieszka Slezanska
Agnieszka Slezanska
2022-12-30
Szybko,profesjonalnie i skutecznie. Polecam
Krzysztof Chrobot
Krzysztof Chrobot
2022-12-30
polecam te firme pełen profesionalizm podejscie do klienta na najwyzszym poziomie usługa wykonana szybko i skutecznie co rzadko sie zdarza na polskim rynku dezynsekcja pluskiew udała sie w 100%
Aggie Witt
Aggie Witt
2022-11-15
Polecam zdecydowanie - firma co obecnie jest rzadkością bardzo kompetentna. Fachowe doradztwo. Świetny i bardzo miły kontakt, zarówno telefoniczny jak i w kontakcie bezpośrednim. Pracują na profesjonalnych środkach. Jeszcze raz polecam zdecydowanie, jeśli chcesz pozbyć się niechcianych współmieszkańców.
Aneta Motłoch
Aneta Motłoch
2022-11-14
BlAdY Tenere700 OffRoad
BlAdY Tenere700 OffRoad
2022-11-14
Bardzo dobra jakość wykonanych usług. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.
Piotr Motłoch
Piotr Motłoch
2022-07-21
Profesjonalna, miła obsługa na najwyższym poziomie. Panowie pozbyli się problemu, z którym inne firmy nie mogły poradzić sobie przez miesiące. Polecam kto ma problemy tego typu oni na pewno sobie z tym poradzą :)
Daniel Zobek
Daniel Zobek
2022-07-21
Polecam firmę Wiśniewski Pesto Control za szybką reakcję, bardzo dużą wiedzę, doświadczenie, podejście do klienta oraz fachowe doradztwo. Firma godna polecenia, szczerze polecam.
Call Now Button