26 listopada 2020

Pluskwa domowa zwalczanie owadów

Pluskwa domowa zwalczanie owadów

Od czasu gdy staliśmy się krajem rozwiniętym, otwartym na innych, Polska jest miejscem w którym migracja ludności stała się czymś normalnym. Ludzie podróżując zaczęli przenosić ze sobą pasożyty. Zatrzymując się w hotelach czy pensjonatach, nieświadomi często zagrożenia zaczęliśmy przywozić pluskwy do naszych domów. Do tej pory znaliśmy pluskwy tylko z opowiadań, nie zdając sobie sprawy, że ten problem dotknie również nas. Dla większości z nas pluskwa domowa zwalczanie i profilaktyka to tematy które budzą wiele emocji. Nie bez powodu. Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z pluskwami wie, że ich usunięcie na własną rękę bywa często niemożliwe. Profesjonalnie wykonana usługa przez naszą firmę pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i stres.

Jak wygląda pluskwa

Jak wykonujemy zabiegi zwalczania pluskwy?

Zabiegi zwalczania pluskwy domowej wykonujemy w technologii ULV. Jest to oznaczenie ultra niskiej objętości preparatu, który aplikujemy przy pomocy zamgławiacza. Zamgławianie pomieszczenia pozwoli wypełnić całe pomieszczenie preparatem owadobójczym. Jest to bardzo skuteczna metoda, która nanosi preparat na wszystkie kluczowe w zwalczaniu pluskwy miejsca. Takiego efektu nie da się osiągnąć tradycyjnym opryskiwaczem, gdyż wiele miejsc będzie nieosiągalnych. Używane przez nas preparaty są przeznaczone tylko do użytku profesjonalnego a dodatkowo używany przez nas adjuwant sprawia, że nanoszony preparat nie zostawia kropli tylko pokrywa całą powierzchnię poddaną dezynsekcji.

Pluskwa domowa zwalczanie

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu?

Odpowiednie nałożenie preparatu jest kluczowym elementem każdego zabiegu dezynsekcji i w głównej mierze zależy od właściwego przygotowania naszego mieszkania. Podczas rozmowy z naszym specjalistą dowiesz się jak krok po kroku wykonać odpowiednie prace. Nasza procedura przygotowań obejmuje takie pozycję jak meble, odzież osobistą, pościel, zabawki, artykuły spożywcze, i inne przedmioty codziennego użytku. Dowiesz się również, jak długo będzie trwał zabieg oraz o tym jak należy zadbać o komfort domowników i zwierząt.

Pluskwa domowa zwalczanie – cena

Cena każdego zabiegu uzależniona jest od powierzchni pomieszczeń w których wykonana zostanie usługa. Wszystkie zabiegi wyceniamy indywidualnie podczas pierwszego kontaktu.

Skąd się biorą pluskwy

kontakt

Call Now Button